Barkovizyon Kiralama

Ankara  barkovizyon kiralamak isteyenler bizimle iletişime geçebilir 7×24 GSM 0505-767-1174

Barkovizyon kiralarken sadece ışık lümen değerine değil aynı zamanda cihazın çözünürlük ve kontrast değerlerine de bakmak gerekir.Lumen değeri fazla olan bir cihazın çözünürlüğü düşük olduğu takdirde detaylar izleyiciler tarafından net görünmez.Çözünürlüğü yüksek ama ışık parlaklığı düşük bir cihazda da görüntü ayrıntısı parlak ve anlaşılır gözükmez.

Doğru yerde doğru cihazı kullanmak çok önemlidir. Mekanın boyutu izleyicilerin konumu ve cihaz ile perde arasındaki mesafeler için doğru cihaz seçimini yapmak önemlidir.

HD kalitede parlak görüntüyü  açık alanda bile parlak bir şekilde duvara yada perdeye yansıtabilmekteyiz.

Toplantı,brifing, tanıtım gösterisi, sunum
Doğum günü, evlilik yıl dönümü vb özel günlerinizde
Düğün, nişan, dernek ve vakıf toplantılarında
Spor, Sanat ve futbol maçlarında,
Tanıtıcı reklam, fuar, organizasyon ve açılışlarda

Misafir ve konuklarınıza güzel bir karşılama ortamı sunmak için, yapacağınız sunumu kusursuz bir şekilde göstermek için firmamız yılların tecrübesi ile hizmetinizde.

Cihazlarımızın tüm bakımı yapılmış ve modern cihazlarla uygun fiyata hizmet vermekteyiz.

Arzu edilirse saatler öncesinden ilgili yerde kurulum yapılıp görüntüyü müşterimiz huzurunda test etmekteyiz.Yerinde kurulum bedeli olarak ise sadece 20 TL yol masrafı almaktayız.

Değişik ışık lümen güçlerine sahip cihaz portföyümüz ile Ankara’nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz

Bunun yanında lazer ışıklı kalem, sunum çubuğu, uzaktan kumanda vb. ara aparatlar da hizmetimize dahildir. Ses sistemi ihtiyacı olan müşterilerimiz için ise farklı ebatlar da ses sistemimiz mevcuttur.

Firma olarak bir çok kamu kurumuna, özel şirketlere ve yabancı ülke büyük elçiliklerine kiralık projeksiyon, barkovizyon hizmeti verdik. Hepsinden de alnımızın akıyla çıktık.Hiç bir şekilde olumsuz bir eleştiri almadık.

Projeksiyon kiralama şirketi arayan kullanıcılar bizimle güven içinde iletişime geçebilirler.Sizler için kiralık barkovizyon Ankara içi hizmet vermeye devam ediyoruz.Size bir telefon kadar yakınız.